Preču salīdzināšanaPreču salīdzināšana

Esi savas kafijas režisors

Atvērt visu produktu katalogu

Jaunumu vēstule

Piesakies un saņem -10% atlaidi!

Garantija

DROŠA IEPIRKŠANĀS

Piegāde

PIRKUMIEM NO 35 € PIEGĀDE BEZ MAKSAS VISĀ LATVIJĀ!

27005461
20272227

Jaunumi

Apnikuši kafijas biezumi? Mums ir risinājums!

Apnikuši kafijas biezumi? Mums ir risinājums!

Izcilais vācu mazās sadzīves tehnikas un virtuves piederumu ražotājs WMF piedāvā arī kafijas spilventiņu automātus! Šis izturīgais un elegantais WMF "LONO" kafijas automāts izceļas ar pirmo pasaulē nerūsējošā tērauda Cromargan® korpusu. Neskatoties uz kompakto izmēru, tas sevi pierāda kā jaudīgu, gardas kafijas pagatavošanas ierīci.

*Iespējams atsevišķi iegādāties maltās kafijas sietiņu, gadījumam, ja negaidīti būs beigušies kafijas spilventiņi.

Kafijas un tējas spilventiņi (coffee/tea pads) ir pēc tējas paciņu parauga izveidotas tējas vai maltas kafijas porcijas, kas iepakotas apaļā papīra filtrā un paredzētas 1 vai 2 dzērienu pagatavošanai (atkarībā no tases tilpuma). Spilventiņu diametrs ir 7 cm. Kafijas vai tējas spilventiņi ir ērti un vienkārši izmantojami Philips Senseo, kā arī WMF 10 un WMF Lono kafijas aparātos. Atbrīvojiet sevi no liekas kafijas automāta tīrīšanas un izbaudiet garšīgu kafiju! Kafijas spilventiņi ir ekoloģiski un videi draudzīgi, jo pilnībā sadalās.

Mēs piedāvājam izmēģināt Café René, Dallmayr un Melitta kafijas spilventiņus. Ikvienam ir iespēja izvēlēties savu iecienītāko kafijas veidu – spēcīgu, vieglu, bezkofeīna kafiju, kā arī aromatizēto kafiju ar riekstu, vaniļas vai šokolādes garšu.

Atbrīvojiet sevi no kafijas automāta tīrīšanas un izbaudiet garšīgu kafiju!


 

Atpakaļ