Preču salīdzināšanaPreču salīdzināšana

Esi savas kafijas režisors

Atvērt visu produktu katalogu

Jaunumu vēstule

Piesakies un saņem -10% atlaidi!

Garantija

DROŠA IEPIRKŠANĀS

Piegāde

PIRKUMIEM NO 35 € PIEGĀDE BEZ MAKSAS VISĀ LATVIJĀ!

27005461
20272227

Jaunumi

Iekļauj zaļo kafiju savā tievēšanas programmā!

Iekļauj zaļo kafiju savā tievēšanas programmā!

Zaļās kafijas pupiņas ir vēl neapgrauzdētas kafijas pupiņas. Pupiņas grauzdēšanas laikā zaudē savas dabīgās vielas, kuras pazemina cukura līmeni asinīs un „bloķē” tauku uzkrāšanos, tādēļ šīs pupiņas uzlabo vielmaiņu. Vairāku pētījumu rezultāti liecina, ka zaļās kafijas pupiņas ir efektīvs līdzeklis cīņā pret lieko svaru. Pēdējo gadu laikā vairums sieviešu zaļās kafijas pupiņas iekļauj savās tievēšanas programmās. Tievēšanas nolūkā kafiju vislabāk lietot pirms ēdienreizes, jo tā samazina apetīti un Jūs pat nemanīsiet, ka sāta sajūta ir iegūta no nelielas porcijas.

Zaļās kafijas pupiņas plaši izmanto arī skaistumkopšanas nolūkos – zaļo pupiņu eļļu izmanto nagu, matu stiprināšanai, masāžas procedūrām (eļļa piešķir ādai elastību un padara to tvirtu). Kafijas biezumus ir vērtīgi izmantot ķermeņa ietīšanai, tie lieliski palīdz cīnīties pret celulītu. Biezumus uzklāj uz problemātiskām zonām un tad tās ietīt pārtikas plēvē, un apgulties zem siltas segas apmēram uz 40 minūtēm. Pēc 40 minūtēm pārtikas plēvi var noņemt zem dušas.

Pagatavošana:

Pirms lietošanas zaļās pupiņas nepieciešams samalt kafijas dzirnaviņās, tad vārīt kā parastu kafiju, ļaujot ievilkties vismaz 5 minūtes. Ja Jūs vēlaties apcept kafijas pupiņas, tad dariet to no 5 līdz 15 minūtēm.

 

  


 

Atpakaļ