Preču salīdzināšanaPreču salīdzināšana

Esi savas kafijas režisors

Atvērt visu produktu katalogu

Jaunumu vēstule

Piesakies un saņem -10% atlaidi!

Garantija

DROŠA IEPIRKŠANĀS

Piegāde

PIRKUMIEM NO 35 € PIEGĀDE BEZ MAKSAS VISĀ LATVIJĀ!

27005461
20272227

Kā izvēlēties kafijas automātu?

Kā izvēlēties kafijas automātu mājai vai birojam? Kafijas automātu veidi.

 

Ikviena kafijas cienītāja rīcībā mūsdienās ir kafijas automāts, un tā nav nejaušība – kafijas automāti kvalitatīvi un ātri pagatavo vēlamo dzērienu.

Kā orientēties plašajā kafijas automātu klāstā un izvēlēties vispiemērotāko? Kurš kafijas automāts kalpos ilgus gadus?

 

Kā izvēlēties kafijas automātu?

 

Lai pareizi izvēlētos kafijas automātu, vispirms jānosaka, ko tieši vēlaties. Izvēle lielākoties ir atkarīga no lietošanas mērķa: mājai, birojam vai kafejnīcai ar lielu kafijas patēriņu  būs nepieciešami atšķirīgi automāti ar dažādu veiktspēju un tehniskajiem parametriem.

Arī kafijas automātu cena ir dažāda – mājas vajadzībām var piemeklēt lētākus variantus, taču birojiem un kafejnīcām uzmanība jāpievērš dārgākiem modeļiem.

Ja plānojat iegādāties kafijas automātu mājai, izvēli ietekmēs virtuves izmēri, aparāta noslogotība (cik daudz cilvēku un cik bieži gatavos kafiju), automātu veidi, to iespējas un, protams, tas, kāda kafija Jūs interesē.

 

Kādi mēdz būt kafijas automāti?

 

Ir daudz kafijas automātu veidu, kuri kafiju pagatavo ar dažādām metodēm un sastāvdaļām, tādēļ, pirms izvēlēties aparāta ražotāju un modeli, svarīgi ir saprast, tieši kāds kafijas automāts Jums nepieciešams.

 

 

Kafijas automātu veidi

 

1. Radziņu jeb manuālie pusautomāti

Piemēroti īsta itāļu espresso cienītājiem. Ar tiem var pagatavot arī piena dzērienus Latte Macchiato, kapučino – pienu rūpīgi uzkarsējot un saputojot ar tvaika uzgali. Radziņu kafijas automātos izmanto tikai malto kafiju un kafijas tabletes. Malto kafiju ieber speciālā rokturī (vai ieliek kafijas tableti), kuru pēc tam savieno ar kafijas automātu, iegūstot kafiju. Šo aparātu galvenā priekšrocība ir to zemā cena un ērtā lietošana. Taču, darbojoties ar tiem, ir jābūt īpaši piesardzīgiem, lai izvairītos no apdedzināšanās.

 

2. Kafijas spilventiņu automāti

Šiem kafijas automātiem parasti ir zemāka cena, salīdzinot ar automātiskajiem espresso kafijas automātiem, kā arī vienkāršāks kafijas pagatavošanas process. Aparātos var lietot tikai kafijas spilventiņus – maltu kafiju, iepakotu īpašos filtra maisiņos. Spilventiņš jāievieto kafijas automātā un jānospiež gatavošanas poga –kafija būs gatava mazāk kā pusminūtes laikā, pēc tam atliek izmest izlietoto spilventiņu.

 

3. Kafijas kapsulu automāti

Gatavot kafiju šādā aparātā ir tikpat vienkārši kā spilventiņu kafijas automātā – ieliekot kapsulu tai paredzētajā vietā un aizverot vāku, automāts kapsulā izdur caurumu un pagatavo kafiju. Jums nav jāpiedalās kafijas pagatavošanas procesā!

Populārākie kapsulu automāti ir NESCAFÉ® Dolce Gusto®, Nespresso, Tchibo Cafissimo, Bosch Tassimo, kuri, iespējams, var kļūt par lieliskiem kafijas automātiem mājās vai nelielā birojā. Tie ir ērti lietojami un piedāvā plašu dzērienu izvēli: sākot ar stirpu espresso, vieglu lungo kafiju un beidzot ar kakao, karstās šokolādes dzērienu bērniem.

 

4. Automātiskie espresso kafijas automāti

Šajos automātos kafijas pagatavošanas process ir pilnībā automatizēts. Nospiežot vienu pogu, aparāts kafiju samaļ, uzsilda ūdeni, ielej dzērienu tasē, bet biezumus uzkrāj speciālā tvertnē. Kafija no tikko maltām pupiņām apmierinās ikvienu šī dzēriena cienītāju. Automātiskie espresso kafijas automāti ir lieliski piemēroti kā mājai, tā birojam, taču to cena atbilst kvalitātei.

 

Ņemot vērā Jūsu vēlmes, no mūsu preču klāsta piemeklēsim Jums piemērotāko kafijas automātu gan mājai, gan birojam. Izvēloties kafijas automātu, pievērsiet uzmanību tā tehniskajam raksturojumam!