Preču salīdzināšanaPreču salīdzināšana

Esi savas kafijas režisors

Atvērt visu produktu katalogu

Jaunumu vēstule

Piesakies un saņem -10% atlaidi!

Garantija

DROŠA IEPIRKŠANĀS

Piegāde

PIRKUMIEM NO 35 € PIEGĀDE BEZ MAKSAS VISĀ LATVIJĀ!

27005461
20272227

Kafijas receptes

Matcha zaļās tējas pulvera kūka

Matcha zaļās tējas pulvera kūka

SASTĀVDAĻAS

 


BISKVĪTAM:
2 OLAS
80 G CUKURA
60 G KVIEŠU MILTU 
2 ĒD.K. PIENA
20 G SVIESTA 
15 G MATCHA TĒJAS PULVERA

AVEŅU KRĒMAM:
125 G MASKARPONES SIERA
125 ML SALDĀ KRĒJUMA
100 G PŪDERCUKURA
125 G AVEŅU, BLENDERĪ SASMALCINĀTAS
UN IZBERZTAS CAUR SIETIŅU
1 1/2 ĒD.K. MATCHA TĒJAS PULVERA

DEKORĒŠANAI: 200 G AVEŅU

PAGATAVOŠANAI

IZKLĀJ AR CEPAMO PAPĪRU 2 APAĻĀS KŪKAS FORMAS AR DIAMETRU 15 CM. SAKARSĒ KRĀSNI 180 GRĀDU KARSTU. 

ATDALI OLAS BALTUMUS NO DZELTENUMIEM. SAPUTO DZELTENUMUS AR 60 G CUKURA, LĪDZ VEIDOJĀS GAIŠAS, GAISĪGAS PUTAS. NELIELĀ KATLIŅĀ SAJAUC PIENU AR SVIESTU UN IZKAUSĒ UZ LĒNAS UGUNS. PAKĀPENISKI PIEVIENO OLU DZELTENUMUS TURPINOT PUTOT. ATSEVIŠĶĀ TRAUKĀ IESIJĀ MILTUS UN MATCHA PULVERI. PIEVIENO TIEM SAPUTOTO DZELTENUMU MASU UN SAMAISI AR LĀPSTIŅU, LĪDZ MASA IR VIENDABĪGA. SAPUTO OLU BALTUMUS AR ATLIKUŠAJIEM 20 G CUKURA LĪDZ STINGRĀM PUTĀM. RŪPĪGI IECILĀ 1/3 DAĻU OLU BALTUMU MASĀ. ATLIKUŠOS OLU BALTUMUS IEJAUC 2 PAŅĒMIENOS, RŪPĪGI SAMAISOT, LĪDZ VISA MĪKLA IR VIENĀ KRĀSĀ. SADALI MĪKLU 2 FORMĀS UN CEP 20-25 MINŪTES. IZŅEM NO CEPEŠKRĀSNS UN ATSTĀJ BISKVĪTA RIPAS 10 MINŪTES FORMĀS, LAI ATDZIEST, TAD APGĀZ OTRĀDI, LAI BISKVĪTI IZKRĪT ĀRĀ, UZLIEC UZ RESTES UN ĻAUJ TIEM ATDZIST PILNĪGI. KAD ATDZISIS KATRU BISKVĪTU PĀRGRIEZ UZ PUSĒM.

KAD BISKVĪTA RIPAS IR GATAVAS, SĀC GATAVOT AVEŅU PILDĪJUMU.

MAZĀ KATLIŅĀ APLEJ ŽELATĪNU AR 2 ĒD.K. AUKSTA ŪDENS UN ATSTĀJ UZ 5 MINŪTĒM. TAD SILI UZ MAZAS LIESMAS, LĪDZ MASA KĻŪST ŠĶIDRA UN ŽELATĪNS IZŠĶĪDIS. GALVENAIS - NEDRĪKST VĀRĪT! IELEJ ŽELATĪNU AVEŅU BIEZENĪ UN SAJAUC. BĻODĀ SAPUTO AR LIELIEM APGRIEZIENIEM MASKARPONES SIERU AR SALDO KRĒJUMU, IESIJĀ KLĀT PŪDERCUKURU UN VĒLREIZ SAPUTO 30 SEKUNDES LĪDZ BIEZA KRĒMA KONSISTENCE. PIEVIENO AVEŅU BIEZENI UN KĀRTĪGI AR LĀPSTIŅU SAMAISA. SAPILDA IEGŪTO KRĒMU KONDITOREJAS MAISIŅĀ AR APAĻO UZGALI. 

VIENU FORMU, KURĀ CEPĀS BISKVĪTS, IZKLĀJ AR PĀRTIKAS PLĒVI NO IEKŠPUSES, BET TĀ, LAI PLĒVE PĀRKLĀJAS PĀRI FORMAS MALĀM. IELIEC FORMĀ VIENU BISKVĪTA RIPU. PA APLI IZSPIED KRĒMU TIKAI TIK DAUDZ LĪDZ IR APKLĀTS BISKVĪTS. UZLIEC VIRSŪ OTRU BISKVĪTU UN NEDAUDZ PIESPIED. ATKAL PĀRKLĀJ VIRSMU AR KRĒMU, UZLIEC NĀKOŠO BISKVĪTA RIPU, VĒLREIZ KRĒMU UN PĒDĒJO RIPU. IETIN PLĒVĒ UN UZ 30 MINŪTĒM IELIEC LEDUSSKAPĪ. 

PA TO LAIKU PAGATAVO ZAĻĀS TĒJAS KRĒMU. SAPUTO SVIESTU 5 MINŪTES, IESIJĀ PŪDERCUKURU, MAČAS PULVERI, PIEVIENO PIENU UN ATKAL AR VIDĒJIEM APGRIEZIENIEM PUTO 5 MINŪTES.

IZŅEM NO LEDUSSKAPJA ATDZESĒTO BISKVĪTU UN UZMANĪGI IZCEL NO FORMAS. APSMĒRĒ SĀNUS AR KRĒMU UN IZLĪDZINI TO.

PIRMS PASNIEGŠANAS IZDEKORĒ! LAI LABI GARŠO!

 

Atpakaļ