Preču salīdzināšanaPreču salīdzināšana

Esi savas kafijas režisors

Atvērt visu produktu katalogu

Jaunumu vēstule

Piesakies un saņem -10% atlaidi!

Garantija

DROŠA IEPIRKŠANĀS

Piegāde

PIRKUMIEM NO 35 € PIEGĀDE BEZ MAKSAS VISĀ LATVIJĀ!

27005461
20272227

Lateko līzings

Preces iegāde kredītā notiek sadarbībā ar LATEKO līzings un tā ir ērta un vienkārša.

Aizpildiet klientu pieteikuma formu mūsu lapā vai noformējiet kredītu uz vietas mūsu veikalā Nīcgales ielā 18a, Rīgā, salonā Nice Home, 2 . stāvā. Jautājumu gadījumā zvaniet  mums pa tālruņiem 67548980 vai 27005461 un mēs palīdzēsim noformēt pieteikuma anketu.


AS „LATEKO LĪZINGS” savus pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvā jau 19 gadus. Šo gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā.

Uzņēmums sniedz iespēju ērti, vienkārši un izdevīgi iegādāties preci, par to norēķinoties ar pēcapmaksu ar Jums individuāli sastādītu maksājumu grafiku, kas ļauj izvēlēties atbilstošu atmaksas periodu un maksājumu apmēru. Katram klientam ir iespēja iegādāties gan atsevišķu preci,  gan preču kopumu un noformēt to kredītā. Izvēlēto preci varēsi saņemt uzreiz, bet maksājumus veikt ik mēnesi vadoties pēc sastādītā maksājuma grafika.

AS „LATEKO LĪZINGS” piedāvā aizdevumu no 50 EUR līdz 3000 EUR ar tā atmaksu līdz pat 36 mēnešiem. Kredīta pirmā iemaksa sākot no 0%. Ja pirkuma summa būs virs 1400 EUR pirmā iemaksa būs 10 % no preces cenas. 

AS „LATEKO LĪZINGS”  pakalpojumus var saņemt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Klientam ir jābūt regulāriem, pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvai kredīta vēsturei. Kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai ID karte.

Noformējot  kredīta līgumu, klientam ir iespēja izvēlēties izdevīgāko atmaksas datumu (15 dienu robežās), kā arī nepieciešamības gadījumā atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto kredīta termiņu.

 


KAS VAR IEGĀDĀTIES PRECES KREDĪTĀ?
 
Preces Tava Kafija kredītā var noformēt jebkurš Latvijas iedzīvotājs (t.sk. citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā), kā arī uzņēmums.

Noteikumi fiziskai personai:
• Jums jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem;
• Kredīta ņēmēja vecums: no 18 līdz 70 gadiem;
• Aizdevuma summa: no 50 EUR līdz 3000 EUR;
• Aizdevuma termiņš: no 3 līdz 36 mēnešiem;
• Pirmā iemaksa no 0%;
• Noformēšanai nepieciešama pase vai ID- karte

Lai izvēlētos Jums izdevīgāko kredītu izmantojiet kredīta kalkulatoru vai sazinieties ar Tava Kafija konsultantu pa tālruni 27005461 vai e-pastu agija@tavakafija.lv.


Noteikumi uzņēmumam (juridiskai personai):

• Kredītu var saņemt Latvijas Republikas teritorijā reģistrēta juridiska persona, kas aktīvi darbojas ne mazāk par 6 mēnešiem.
• Kredīta summa: no 50 EUR līdz 3000 EUR.
• Aizdevuma termiņš: līdz 36 mēnešiem.
• Juridiskai personai obligāta prasība ir galvotājs. Galvotājs ir fiziska persona, kura ir viena no konkrētās juridiskās personas dalībniekiem.
• Lai uzņēmums varētu saņemt kredītu, līguma noformēšanai ir nepieciešams uzrādīt šādus dokumentus:
    1. komersanta reģistrācijas apliecību (oriģinālu),
    2. ar PVN apliekamās personas reģistrācijas apliecību (oriģinālu),
    3. uzņēmuma statūtus

Aizdevuma noformēšanas kārtība ( juridiskām personām)
1. Mēs jums izrakstām faktūrrēķinu;
2. Jūs dodaties ar augstāk minētajiem dokumentiem uz tuvāko LATEKO līzings kreditēšanas centru jebkurā vietā Latvijā.
3. Pozitīvas atbildes gadījumā, Jūs parakstiet kredīta līgumu un dodieties saņemt preci!
Lai aprēķinātu izdevīgāko kredīta termiņu izmantojiet kredīta kalkulatoru.