Preču salīdzināšanaPreču salīdzināšana

Esi savas kafijas režisors

Atvērt visu produktu katalogu

Jaunumu vēstule

Piesakies un saņem -10% atlaidi!

Garantija

DROŠA IEPIRKŠANĀS

Piegāde

PIRKUMIEM NO 35 € PIEGĀDE BEZ MAKSAS VISĀ LATVIJĀ!

20272227
27005461

Pasūtījumi un apmaksa

KĀ PASŪTĪT PRECES WWW.TAVAKAFIJA.LV?


1)  MĀJAS LAPĀ - ērtākais, ātrākais un drošākais veids pasūtījuma veikšanai. Strādājam 24h/7.

SAŅEMŠANA - prece tiks piegādāta 1-3 darba dienu laikā atkarībā no Jūsu izvēlētā piegādes un apmaksas veida.


2) UZRAKSTOT  E-PASTUatsūtiet savu pasūtījumu mums uz epastu info@tavakafija.lv un mūsu klientu apkalpošanas speciālists apstrādās Jūsu pasūtījumu*


3) PIEZVANOT - zvaniet mums pa tālruņiem  27005461, 20272227 un mēs pieņemsim Jūsu pasūtījumu**

*, ** Lai nerastos pārpratumi par kontaktinformāciju vai piegādes un apmaksas veidiem, rekomendējam pasūtījumu noformēt mājas lapā.


APMAKSAS VEIDI
 

1) SKAIDRA NAUDA - Jūs varat norēķināties skaidrā naudā gan saņemot preci mūsu veikalā, gan norādītajā piegādes adresē (gan Rīgā, gan pārējā Latvijas teritorijā);

2) PĀRSKAITĪJUMS - Jūs varat veikt pārskaitījumu gan kā fiziska, gan juridiska persona. Pēc pasūtījuma veikšanas Jums uz e-pastu automātiski tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins.

*Pastāvīgajiem klientiem ir iespēja norēķināties ar pēcapmaksu. Rēķins - pavadzīme tiks nosūtīts kopā ar pasūtījumu.

3) AR NORĒĶINU KARTI
drošs un ērts norēķinu veids, izmantojot tiešsaisti ar Jūsu internetbanku. Piedāvājam norēķināties ar Swedbank e-link un SEB Banka e-link.

4) LĪZINGS - Jūs varat noformēt līzingu ar izdevīgiem nosacījumiem gan kā fiziska, gan juridiska persona;

* Visas cenas veikalā norādītas euro valūtā ar iekļautu PVN (21%)

* Attēliem ir ilustratīva nozīme. Reklāmā minētajai informācijai var būt operatīvas izmaiņas, par kurām informēsim pircējus iespējami īsā laika posmā.KĀ VEIKT PASŪTĪJUMU MĀJAS LAPĀ SOLI PA SOLIM?
 

  • Jums nav obligāti jāreģistrējas, lai veiktu pirkumu www.TAVAKAFIJA.lv, taču reģistrētiem lietotājiem ir vairums priekšrocību, piemēram, - nav atkārtoti jāvada dati, iepērkoties nākamreiz; Jūs būsiet informēts par jaunākajām www.TAVAKAFIJA.lv akcijām un īpašajām pastāvīgo klientu atlaidēm; Jums būs pieejama pirkumu vēsture u.c. ērtas un noderīgas lietas, kas iepirkšanos padarīs vēl ērtāku!

  • Lai veiktu pasūtījumu, izvēlaties preci, kuru vēlaties iegādāties, spiediet uz pogas "Ielikt grozā". Jūs varat ielikt preci grozā gan atverot preci, gan uzreiz spiežot uz pogas "Ielikt grozā" preču katalogā. Ja vēlaties iegādāties vairākas preces vienības, varat mainīt preces vienības daudzumu, pēc tam nospiežot "Turpināt pasūtījumu".

  • Nākamajā noformēšanas solī Jums jānorāda informācija par saņēmēju, piegādes veidu/ laiku un adresi, kā arī vēlamo piegādes datumu un apmaksas veidu. Kad tas izdarīts, spiediet pogu "Turpināt pasūtījumu".

  • Ja būs nepieciešami papildus dati, piemēram, līzingam, lūdzu, aizpildiet visus prasītos laukus. Kad viss aizpildīts, spiediet pogu "Turpināt pasūtījumu".

  • Šajā solī Jūs varat pārbaudīt, vai esat pasūtījis pareizās preces un pareizu skaitu, kā arī aplūkot, vai ir korekti ievadīta Jūsu kontaktinformācija. Ja kaut kas nav pareizi, spiediet pogu "Turpināt iepirkties" un veiciet izmaiņas. Lai apstiprinātu pasūtījumu, spiediet pogu "Pasūtīt".

  • Uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījuma saņemšanu, un tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu klientu apkalpošanas speciālists, lai precizētu pasūtījuma detaļas.


Ja prece atrodas noliktavā, Jūs to saņemsiet visīsākajā laikā!

***VEIKSMĪGUS PIRKUMUS!***