Preču salīdzināšanaPreču salīdzināšana

Esi savas kafijas režisors

Atvērt visu produktu katalogu

Jaunumu vēstule

Piesakies un saņem -10% atlaidi!

Garantija

DROŠA IEPIRKŠANĀS

Piegāde

PIRKUMIEM NO 35 € PIEGĀDE BEZ MAKSAS VISĀ LATVIJĀ!

27005461
20272227

PAR MUMS

 


Mūsdienās ikviena kafijas cienītāja rīcībā ir kafijas automāts, un tā nav nejaušība – kafijas automāti kvalitatīvi un ātri pagatavo vēlamo dzērienu. Taču kā noorientēties plašajā kafijas automātu klāstā un izvēlēties vispiemērotāko, kurš ne tikai pagatavos vēlamo dzērienu, bet arī uzticīgi kalpos ilgus gadus?

 

– Ērtākai apkalpošanai, uz šo un citiem jautājumiem Tev atbildi sniegs veikalā „Tava Kafija". Mēs sniegsim konsultāciju par aktualitātēm kafijas pasaulē, piemeklēsim Tev vispiemērotāko kafijas automātu, ieteiksim vislabāko kafiju, un piemeklēsim piemērotus apkopes līdzekļus.

 

Pie mums Tu atradīsi pasaulē atzītāko ražotāju kafiju (kafijas spilventiņus, kafijas kapsulas, kafijas tabletes, malto kafiju, kafijas pupiņas), kafijas automātus un to apkopes līdzekļus, kā arī augstākās kvalitātes tēju. 

 

LAVAZZA, Cafe MAURO, Melitta, Tchibo Cafissimo,  Alberto, NESCAFE DOLCE GUSTO, Nespresso, Tassimo, Mami`s Caffe, J.J. Darboven, Lavazza, Mowenpick, Julius Meinl, MUST, Caffe Rene, CURTIS, RICHARD`S, GURMAN`s, Teekanne.
Nivona, Saeco, Philips Saeco, WMF, DeLonghi, Krups, Melitta, Graef un citi!

 

Pieejami kafijas automātu servisa pakalpojumi! Salabosim ar garantiju iespējami ātrā laikā.

Vidējais remonta laiks līdz 1 nedēļai.

 

Esam gatavi uzklausīt kafijas cienītāju vēlmes un iesakām labāko risinājumu kafijas un kafijas automātu izvēlē. Esi laipni aicināts sazināties ar mums! Zvani uz tālruņa nr.  27005461, 20272227, vai raksti uz e-pastu info@tavakafija.lv.

 

 

Laba kafija - izdevusies diena!
.