Preču salīdzināšanaPreču salīdzināšana

Esi savas kafijas režisors

Atvērt visu produktu katalogu

Jaunumu vēstule

Piesakies un saņem -10% atlaidi!

Garantija

DROŠA IEPIRKŠANĀS

Piegāde

PIRKUMIEM NO 35 € PIEGĀDE BEZ MAKSAS VISĀ LATVIJĀ!

27005461
20272227

Veikals PURVCIEMĀ

 


Mūsdienās ikviena kafijas cienītāja rīcībā ir kafijas automāts, un tā nav nejaušība – kafijas automāti kvalitatīvi un ātri pagatavo vēlamo dzērienu. Taču kā noorientēties plašajā kafijas automātu klāstā un izvēlēties vispiemērotāko, kurš ne tikai pagatavos vēlamo dzērienu, bet arī uzticīgi kalpos ilgus gadus?

 

– Ērtākai apkalpošanai, uz šo un citiem jautājumiem Tev atbildi sniegs veikalā „Tava Kafija”, Nīcgales ielā 18A, Rīgā. Mēs sniegsim konsultāciju par aktualitātēm kafijas pasaulē, piemeklēsim Tev vispiemērotāko kafijas automātu, ieteiksim vislabāko kafiju, un piemeklēsim piemērotus apkopes līdzekļus,  tas viss, malkojot stipru espresso, melnu kafiju vai samtainu latte macchiato.

 

Pie mums Tu atradīsi pasaulē atzītāko ražotāju kafiju (kafijas spilventiņus, kafijas kapsulas, kafijas tabletes, malto kafiju, kafijas pupiņas), kafijas automātus un to apkopes līdzekļus, kā arī augstākās kvalitātes tēju. 

 

LAVAZZA, Cafe MAURO, Melitta, Tchibo, Alberto, NESCAFE DOLCE GUSTO, Nespresso, Tassimo, Mami`s Caffe, J.J. Darboven, Cafe Vergnano, Mowenpick, Julius Meinl, MUST, Caffe Rene, CURTIS, RICHARD`S, GURMAN`s, Teekanne.
Jura, Saeco, Philips Saeco, WMF, DeLonghi, Krups, Melitta, Graef un citi!

 

Pieejami arī kafijas automātu servisa pakalpojumi! 

 

Esam gatavi uzklausīt kafijas cienītāju vēlmes un iesakām labāko risinājumu kafijas un kafijas automātu izvēlē. Esi laipni aicināts sazināties ar mums! Zvani uz tālruņa nr.  27005461, 20272227, vai raksti uz e-pastu info@tavakafija.lv, lai noskaidrotu vai prece ir veikalā. Iespējams norēķināties kā skaidrā naudā, tā arī ar karti. 

 

Zinošas konsultācijas un kafija katram veikala klientam garantēta!


Gaidīsim Tevi uz tasi aromātiskas kafijas!
 


 

*Pilns preču sortiments pieejams tikai Tava Kafija mājaslapā!
 

 


 

DĀVANU KARTE

 

 

Svinēsim svētkus kopā! Pārsteidz savus tuviniekus, draugus vai kolēģus, uzdāvinot tiem neaizmirstamu, eksotisku ceļojumu pa kafijas pasauli. Dāvanu kartes īpašniekam mēs atklāsim vēl nebijušas garšas pasauli un ļausim aizmirst par ikdienas rūpēm. Apsveikt jubilāru varat ar neierobežotas naudas summas dāvanu karti. Kafija – un dienas kļūst gaišākas!

 

*Saņemt dāvanu karti varat veikalā "Tava Kafija", Nīcgales ielā 18a, 2. stāvā.

 

 

 

NORĒĶINĀŠANĀS AR DĀVANU KARTI

 

Ar dāvanu karti var norēķināties tikai vienu reizi un tikai veikalā „Tava Kafija”, Nīcgales ielā 18a, 2. stāvā. Ja pirkuma summa nepārsniedz kartē norādīto summu, atlikums netiek atmaksāts.

 

 

 

DERĪGUMA TERMIŅŠ

 

Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus no tās iegādes brīža. Ja karte netiek izmantota līdz tajā norādītajam datumam, nauda par karti netiek atmaksāta.